جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت انواع دفتر مشق، دفتر دوخط، دفتر شطرنجی و نقاشی روی لینک زیر کلیک نمایید.
دریافت کاتالوگ و لیست قیمت دفتر مشق
02188711391 - 02188551251
09057048596

چاپ و صحافی ریحان؛ تولید سررسید تبلیغاتی 1404، تقویم رومیزی ۱۴۰۴ ، دفتر مشق و هدایای تبلیغاتی

انواع چاپ داخل سررسید 1404

منظور از انواع چاپ داخل سررسید 1404 که در این مقاله بررسی خواهیم کرد، انواع چاپ هایی می باشد که می توانیم داخل برگه های سررسید داشته باشیم.
همانطور که در مقاله معرفی انواع کاغذ سررسید بررسی کردیم برای چاپ سررسید 1404 از سه نوع کاغذ تحریر سفید، تحریر کرم و بالکی استفاده می شود که بر روی آن ها می توان چاپ های مختلفی داشت.

چاپ تک رنگ

در چاپ تک رنگ، تمامی اعداد، خطوط و نوشته های داخل برگه های سررسید با یک رنگ مشخص چاپ شده اند. به طور مثال تمامی محتویات یک صفحه به رنگ مشکی و یا سرمه ای می باشند. چاپ تک رنگ بیش تر در سررسیدهای ارزان استفاده می شود که قیمت تمام شده خیلی مناسب است. به جز تولید سررسید، در تولید دفتر مشق هم که فقط المان های خطوط، تاریخ و عنوان داخل آن درج شده، از چاپ تک رنگ استفاده می شود.

چاپ دورنگ داخل سررسید

در چاپ دو رنگ که رایج ترین نوع چاپ روی برگه های سررسید نیز می باشد، بخشی از المان های داخل سررسید به یک رنگ و بخش دیگر آن به رنگ دیگر چاپ می شود. به طور مثال روزهای جمعه و تعطیلی های رسمی با رنگ قرمز و مابقی خطوط و نوشته ها با رنگ مشکی یا سرمه ای چاپ می گردد.
مزیت چاپ دو رنگ داخل برگه های سررسید ایجاد تفاوت بین المان های مختلف داخل سررسید می باشد. به طور مثال ساعت های درج شده در کنار خطوط با رنگ قرمز و خود خطوط با رنگ مشکی از هم متمایز می گردند.
انواع چاپ داخل سررسید: چاپ 2 رنگ

جهت مشاهده ی نمونه های سررسید 1404 تولیدی مجوعه ریحان صفحه قیمت سررسید 1404 را مشاهده نمایید و یا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا کاتالوگ و لیست قیمت را برای شما ارسال نمایند.
📞 02188551251
📞 02188711391
ایمیل: reihanads.ir@gmail.com
تلگرام: 09229033427
واتس اپ: 09229033427

چاپ رنگی

در این نوع چاپ، تمامی صفحات سررسید به صورت تمام رنگی چاپ می گردند و می توان داخل صفحات انواع طرح ها و حتی عکس نیز اضافه کرد.
چاپ رنگی هزینه ی تولید سررسید را خیلی بالا می برد و به همین سبب فقط در سررسیدهای نفیس و خیلی خاص از این نوع چاپ استفاده می گردد.
چاپ رنگی معمولاً مختص چاپ کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی می باشد که نیاز به درج تصاویر و طرح های تمام رنگی در آن می باشد.

انواع چاپ داخل سررسید: چاپ تمام رنگی

چاپ تمام رنگی داخل سررسید برنامه ریزی (پلنر)

منبع: گروه تبلیغاتی ریحان

مقاله “انواع چاپ داخل سررسید 1404” به طور اختصاصی توسط تیم تحریریه ی مجموعه چاپ و صحافی ریحان تولید شده است. لطفاً در صورت استفاده از این مطلب در وبگاه خود، با قرار دادن نام و لینک وب سایت مجموعه ریحان، حقوق مولف را رعایت نمایید.

بدون دیدگاه

شما اولین دیدگاه را ثبت کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

لطفا نام خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. لطفا پیغام خود را وارد کنید.