جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت انواع دفتر مشق، دفتر دوخط، دفتر شطرنجی و نقاشی روی لینک زیر کلیک نمایید.
دریافت کاتالوگ و لیست قیمت دفتر مشق
02188711391 - 02188551251
09057048596

چاپ و صحافی ریحان؛ تولید سررسید تبلیغاتی 1404، تقویم رومیزی ۱۴۰۴ ، دفتر مشق و هدایای تبلیغاتی

درباره ما؛ آنچه به ریحان گذشت:

نوشتن رزومه برای مجموعه جوان و پرانگیزه ای چون ما راحت ترین مسئله ای است که در حال حاضر با آن سر و کار داریم. اما از آنجا که ما اعتقاد داریم به اهداف ذهنی خود نمی رسیم مگر با راست گویی و صداقت با مشتری، بر آنیم شما را به گذشته خود ببریم. زمانی که از سال 91 با دستان خالی و با ذهنی پرانگیزه شروع به فعالیت کردیم. این عشق به کار و خدمت درست آنقدر در رفتار و عملکرد ما مشهود بود که در همان سال اول بانک آینده به گروه تبلیغاتی ما اعتماد کرد و با لطف و نگاه خداوند متعال موفق شدیم در همان سال اول شروع فعالیت چاپ سررسید به موفقیت های زیادی دست پیدا کنیم. روزها و ماه ها طرح هایی با سلیقه مشتریان عزیزمان طراحی کردیم و در کنار مجموعه های بزرگی همچون بانک دی، شاتل و … رشد کردیم. از آن ها آموختیم و بزرگ شدیم و جلو رفتیم. روزهای زیادی سپری کردیم تا مجموعه های بزرگی همچون هلدینگ بزرگ دینا ( مالک برندهای شناخته شده ای همچون چی توز، پپسی، میراندا، سون آپ و پارسی )، منطقه آزاد قشم، گروه مپنا و … به ما افتخار همکاری دادند. مجموعه هایی که سال هاست که نه تنها با آن ها کار می کنیم، بلکه با آن ها زندگی می کنیم. از آن ها می آموزیم و ممنون و سپاسگزار آن ها هستیم.
اینکه امروز توانسته ایم با دو تیم طراحی قوی و خلاق، سه تیم فروش با انگیزه و تحصیلکرده و دو دفتر فروش در تهران و کارگاه تولیدی و صحافی در شهریار در خدمت شما عالیقدران باشیم اول لطف خداوند و بعد از آن اعتمادی است که شما به فرزندان خود می کنید و ما همیشه و همیشه قدردان محبت های شما هستیم.
رضایت شما تنها هدف ماست و ما تمام تلاش خود را برای دیدن لبخند رضایت شما انجام خواهیم داد.
تعدادی از عزیزانی که افتخار همکاری با آن ها داشته ایم:
درباره ما

مجموعه ریحان در شبکه های اجتماعی:

اطلاع رسانی و اخبار مجموعه چاپ و صحافی ریحان را می توانید با عضویت در صفحات این مجموعه در شبکه های اجتماعی دریافت نمایید.
کانال تلگرام سررسید ریحان
صفحه توییتر مجموعه ریحان
پیج اینستاگرام سررسید ریحان
صفحه فیس بوک مجموعه ریحان

صحافی ریحان