موجودی سررسیدهای ریحان به اتمام رسیده است.
جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت انواع دفتر مشق، دفتر دوخط، دفتر شطرنجی و نقاشی روی لینک زیر کلیک نمایید.
دریافت کاتالوگ و لیست قیمت دفتر مشق
02188711391 - 02188551251
09057048596

چاپ و صحافی ریحان؛ تولید سررسید تبلیغاتی 1404، تقویم رومیزی ۱۴۰۴ ، دفتر مشق و هدایای تبلیغاتی

لت گذاری داخل سررسید 1404 به چه صورت انجام می شود؟

لت گذاری داخل سررسید 1404 چیست؟

حتماً داخل سررسیدهای تبلیغاتی مختلف برگه های تبلیغاتی را دیده اید که در آن ها رزومه ی شرکت سفارش دهنده به همراه برخی محصولات و اطلاعات تماس آن درج شده است. در فرآیند چاپ سررسید 1404 به این برگه ها لت می گوییم.
لت یا برگه های تبلیغاتی معمولاً در ابتدا و انتهای سررسیدهای دوختی درج می گردند و در آن ها اطلاعات مربوط به معرفی شرکت همانند یک کاتالوگ یا بروشور تبلیغاتی درج می گردد.
چاپ برگه های تبلیغاتی به طور معمول چهار رنگ ( تمام رنگی ) می باشد تا بتوان در آن ها تمامی اطلاعات مورد درخواست را به صورت موثر قرار داد.

لت گذاری داخل سررسید: لت گلاسه

لت گذاری داخل سررسید: لت گلاسه

جهت مشاهده ی نمونه های سررسید 1404 تولیدی مجوعه ریحان صفحه قیمت سررسید 1404 را مشاهده نمایید و یا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا کاتالوگ و لیست قیمت را برای شما ارسال نمایند.
📞 02188551251
📞 02188711391
ایمیل: reihanads.ir@gmail.com
تلگرام: 09229033427
واتس اپ: 09229033427

جنس لت تبلیغاتی چیست؟

برگه های تبلیغاتی داخل سررسید را به طور معمول بر روی کاغذ گلاسه چاپ می نمایند تا جلوه ی بیش تری برای معرفی شرکت داشته باشد ولی در سال های اخیر و با توجه به فراگیر شدن رنگی کردن لبه های سررسید ( لب رنگ ) و به این سبب که لب رنگ سبب چسبیدن برگه های گلاسه به هم می شود، جنس آن به برگه های تحریر سفید یا کرم ( بسته به برگه های داخلی سررسید ) تغییر یافته است. ضمن اینکه چاپ لت روی برگه هایی از جنس خود سررسید سبب می شود لت ها به شکل قسمت های جداگانه از سررسید نشان داده نشوند و جزئی از سررسید محسوب گردند.

لت گذاری داخل سررسید 1404 : لت تحریر

لت گذاری داخل سررسید: چاپ لت روی برگه تحریر کرم

تعداد برگه های تبلیغاتی

داخل سررسیدهای دوختی به دلیل محدودیت هایی که این نوع صحافی در اضافه کردن برگه دارد می توان به صورت زیر برگه ی تبلیغاتی اضافه کرد:پ
1- 2 برگ ( 4 صفحه ): این 2 برگ به ابتدای سررسید چسبانده می شوند ولی امکان دوخت کردن آن ها وجود ندارد. معمولاً سفارش 4 صفحه تبلیغاتی برای سررسید پیشنهاد نمی گردد چون در فرآیند چسباندن برگه ها حداقل یک سانت از صفحه ی اول و صفحه ی آخر لت را باید به آستر و فرم چسباند.
2- 4 برگ ( 8 صفحه ): در صحافی 8 صفحه را اصطلاحاً نیم فرم می نامند که این نیم فرم قابلیت دوخته شدن دارد و برای اضافه کردن برگه های تبلیغاتی گزینه ی مناسبی به شمار می رود.
3- 8 برگ ( 16 صفحه ): در صحافی به 16 صفحه یک فرم کامل گفته می شود. شما می توانید یک فرم کامل تبلیغاتی به اول یا آخر سررسید دوختی خود اضافه نمایید.
همانطور که از توضیحات مشخص است در سررسید دوختی می توان در مضرب 4 صفحه، برگه تبلیغاتی اضافه نمود و برای اینکه فرم ها دوخته شوند باید این مضرب 8 صفحه باشد.
اضافه کردن برگه های تبلیغاتی داخل سررسید با صحافی فنری و صحافی کلاسوری محدودیتی ندارد و به راحتی می توان برگه ها را داخل آن اضافه کرد. ضمن اینکه در صحافی فنری امکان اینکه انتهای هر ماه یا هر فصل برگه تبلیغاتی اضافه کرد نیز وجود دارد.

لت گذاری داخل سررسید: لت داخل سررسید فنری

لت گذاری داخل سررسید: لت داخل سررسید فنری

منبع: گروه تبلیغاتی ریحان

مقاله “لت گذاری داخل سررسید 1404” به طور اختصاصی توسط تیم تحریریه ی مجموعه چاپ و صحافی ریحان تولید شده است. لطفاً در صورت استفاده از این مطلب در وبگاه خود، با قرار دادن نام و لینک وب سایت مجموعه ریحان، حقوق مولف را رعایت نمایید.

بدون دیدگاه

شما اولین دیدگاه را ثبت کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

لطفا نام خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. لطفا پیغام خود را وارد کنید.