جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت انواع دفتر مشق، دفتر دوخط، دفتر شطرنجی و نقاشی روی لینک زیر کلیک نمایید.
دریافت کاتالوگ و لیست قیمت دفتر مشق
02188711391 - 02188551251
09057048596

چاپ و صحافی ریحان؛ تولید سررسید تبلیغاتی 1404، تقویم رومیزی ۱۴۰۴ ، دفتر مشق و هدایای تبلیغاتی

خرید سررسید 99
مجموعه چاپ و صحافی ریحان امکان خرید سررسید 99 را به صورت تکی و آنلاین برای شما عزیزان فراهم آورده است.
شما عزیزان می توانید با مراجعه به صفحه ” فروش سررسید و تقویم 99 ” در سایت فروشگاه ریحان؛ انواع سررسید و تقویم رومیزی تولید شده توسط این مجموعه را در تیراژهای پایین خریداری نمایید.
پیش از این فقط امکان خرید محصولات مجموعه ریحان به صورت عمده وجود داشت که با راه اندازی سایت فروشگاه ریحان؛ امکان خرده فروشی محصولات برای عزیزانی که تمایل داشتند کارهای با کیفیت چاپ و صحافی ریحان را خریداری نمایند ولی تیراژ بالایی نداشتند فراهم آمده است.
در این سایت می توانید انواع سررسید وزیری، رقعی، اروپایی پلاس، اروپایی و نیم وزیری با داخله های روزشمار ( پنج شنبه و جمعه با هم ) و داخله دستیار ( هفته شمار یا ماه شمار + یادداشت ) را مقایسه نموده و به صورت آنلاین خریداری نمایید. تنوع جلدهای مجموعه ریحان بسیار بالا می باشد و تولیدات این مجموعه شامل انواع جلد سخت سلفونی، جلد چرم پی وی سی، چرم چنج کالر، جلد ترمو سخت و ترمو نرم، گالینگور پارچه ای و چرم پوست ماری مات و براق می باشد.
ضمن اینکه در سایت امکان انتخاب رنگ هر سررسید به صورت تفکیک وجود دارد.
علاوه بر سررسیدها مجموعه ریحان تولید کننده انواع تقویم رومیزی 1399 نیز می باشد که در فروشگاه ریحان امکان خرید تقویم رومیزی نیز به صورت تکی و آنلاین فراهم آمده است. تقویم رومیزی های مجموعه ریحان شامل انواع تقویم رومیزی پایه سلفونی، تقویم رومیزی پایه چوبی با جای یادداشت و جاکارتی، تقویم رومیزی پایه سلفونی با جای یادداشت و تقویم رومیزی یادداشت دار با پایه گالینگور می باشد. ضمن اینکه برای تقویم رومیزی هایی که جای یادداشتی دارند؛ امکان خرید یادداشت 200 برگی سلفون شده نیز فراهم آمده است.
در سایت فروشگاه ریحان محصولات به صورت خرده به فروش می رسند و در صورتی که برای شرکت یا موسسه ی خود نیاز به سررسید تبلیغاتی دارید کافیست صفحه ی کاتالوگ و لیست قیمت سررسید 1404 را ملاحظه نمایید تا سررسید 99 را با تخفیف ویژه عمده فروشی خریداری نمایید.
تمامی محصولات این مجموعه قابلیت های چاپ و اختصاصی سازی را دارا هستند.
امکان خرید سررسید 99 به صورت تکی از تاریخ 23 فروردین در سایت فروشگاه ریحان فراهم آمده است.

بدون دیدگاه

شما اولین دیدگاه را ثبت کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

لطفا نام خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. لطفا پیغام خود را وارد کنید.