دریافت کاتالوگ و لیست قیمت سررسید 1402 ( آخرین بروزرسانی 3 اسفند 1401 )
02188551251 - 02188711391
تلگرام/واتس اپ: 09229033427

چاپ و صحافی ریحان؛ تولید سررسید تبلیغاتی، تقویم رومیزی، دفتر مشق و هدایای تبلیغاتی

در این مقاله قصد داریم به محصولی بپردازیم که حتماً یک نمونه از آن بر روی میز شما قرار دارد و از این جهت می تواند یک هدیه ی تبلیغاتی موثر محسوب گردد. بله درست حدس زدید؛ تقویم رومیزی پایه دار

تقویم رومیزی پایه دار

تقویم رومیزی پایه دار که با پایه های مثلثی شکل آن شناخته شده است، رایج ترین نوع تقویم هایی است که بر روی میز مشتریان قرار می گیرد.
تقویم رومیزی به طور معمول با پایه های سخت تولید می شود و برای صحافی آن از فنردوبل استفاده شده است.

تقویم رومیزی پایه دار

برگه های تقویم رومیزی

این نوع تقویم ها معمولاً شامل 12 تا 13 برگه هستند به این صورت که داخل هر برگه یک ماه از سال به صورت هفته به هفته درج شده و مناسبت ها و تعطیلات نیز در پایین آن درج شده است. جنس این برگه ها به طول معمول از کاغذ گلاسه می باشد که به طور معمول از گرماژ 200 به بالا در آن استفاده می شود. برای افزایش جلوه به برگه ها نیز از روکش یووی موضعی یا یووی سیلندری در آن ها استفاده می شود.
برخی تولیدکنندگان برگه های تقویم را با کاغذهای فانتزی تولید می نمایند که جلوه ی زیبایی به تقویم می بخشد ولی هزینه ی تمام شده ی آن را تا حد زیادی بالا می برد.

پایه تقویم رومیزی

برای ساخت پایه این تقویم به طور معمول از روکش سلفون ( کاغذ گلاسه چاپ شده با روکش سلفون ) و یا گالینگور استفاده می شود. این روکش ها را بر روی مقواهای ضخیم جلدسازی می نمایند تا استحکام کافی به آن ببخشد. البته برخی تولیدکنندگان از مقوای ضخیم نظیر اینوربرد بدون روکش برای پایه استفاده می نمایند که ضخامت مناسب را نداشته و فقط در صورتی که نیاز به کاهش زیاد هزینه باشد انجام می شود.

صحافی تقویم رومیزی

همانطور که ذکر شد به طور معمول برای صحافی این تقویم ها از فنردوبل استفاده می شود که به دو صورت تمام فنر و فنر دوتکه استفاده می شود.
می توان با انتخاب فنر با رنگ های خاص نظیر طلایی، جلوه ی ویژه ای به تقویم رومیزی بخشید.
در کل تقویم رومیزی را می توان یک هدیه ی تبلیغاتی پرکاربرد و با قیمت مناسب برای شرکت های نوپا و حتی شرکت های بزرگی که نیاز به سفارش هدیه ی تبلیغاتی در تیراژ بالا دارند به شمار آورد.
مقاله تقویم رومیزی پایه دار به طور اختصاصی توسط تیم تحریریه ی مجموعه چاپ و صحافی ریحان تولید شده است. لطفاً در صورت استفاده از این مطلب در وبگاه خود، با قرار دادن نام و لینک وب سایت مجموعه ریحان، حقوق مولف را رعایت نمایید.
منبع: گروه تبلیغاتی ریحان

بدون دیدگاه

شما اولین دیدگاه را ثبت کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

لطفا نام خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. لطفا پیغام خود را وارد کنید.