موجودی سررسیدهای ریحان به اتمام رسیده است.
جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت انواع دفتر مشق، دفتر دوخط، دفتر شطرنجی و نقاشی روی لینک زیر کلیک نمایید.
دریافت کاتالوگ و لیست قیمت دفتر مشق
02188711391 - 02188551251
09057048596

چاپ و صحافی ریحان؛ تولید سررسید تبلیغاتی 1404، تقویم رومیزی ۱۴۰۴ ، دفتر مشق و هدایای تبلیغاتی

متعلقات سررسید تبلیغاتی 1404 شامل چه مواردی است؟
با گذشت سال های بسیار از اولین چاپ سررسید در ایران به عنوان یک هدیه ی تبلیغاتی، این محصول تغییرات زیادی داشته و ویژگی های بسیاری به آن اضافه شده است. در این مطلب قصد داریم چند نمونه از ویژگی هایی که امروزه به سررسید اضافه شده اند را مرور نماییم:

متعلقات سررسید تبلیغاتی 1404

کش سررسید ( کش نگهدارنده )

از زمان تولید اولین سالنامه های اروپایی در کشور، آپشن جدیدی به سالنامه ها اضافه گشت که امروزه به عنوان عضو جدانشدنی سالنامه های اروپایی به شمار می رود. در این سال ها تولیدکنندگان با تقلید از انواع نوت بوک های اروپایی، کش های نازک و ضخیم برای سررسیدها تعبیه کرده اند که حکم قفل در سررسیدهای بزرگ و قدیمی را دارد. امروزه کش سررسید علاوه بر اینکه نگهدارنده ی سررسید و جلوگیری کننده از باز شدن آن در زمان حمل و نقل می باشد، به عنوان یکی از ویژگی های زیبایی سررسید نیز به شمار می رود. کش های سررسید را با رنگ جلد و رنگ لبه رنگ ست می نمایند.
حتی در برخی از سررسیدها کش قابلیت اضافه کردن پلاک تبلیغاتی را نیز داراست که به این نوع کش، کش یراق دار می گویند.

متعلقات سررسید تبلیغاتی: کش نگهدارنده

جهت مشاهده ی نمونه های سررسید 1404 تولیدی مجوعه ریحان صفحه قیمت سررسید 1404 را مشاهده نمایید و یا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا کاتالوگ و لیست قیمت را برای شما ارسال نمایند.
📞 02188551251
📞 02188711391
ایمیل: reihanads.ir@gmail.com
تلگرام: 09229033427
واتس اپ: 09229033427

جاخودکاری سررسید

سررسید و دفترچه های یادداشت به این سبب که محصولی همراه افراد به شمار می روند و یادداشت های روزانه و اطلاعات مهم را در آن ها یادداشت می نمایند، همواره نیاز به خودکار را در کنار خود حس می نمایند. تولیدکنندگان مختلف طی سال ها روش های مختلفی برای تعبیه کردن جای خودکار کنار سررسید آزمایش کردند، از قرار دادن جای خودکار در عطف سررسید تا برش دادن برگه های سررسید برای تعبیه ی جای خودکار داخل آن؛ ولی امروزه معمولاً از کش های ضخیم و یا از تکه های چرمی برای تعبیه ی جاخودکاری در سررسید استفاده می شود که جاخودکاری نیز قابلیت زیبایی بخشی به سررسید را داراست.

متعلقات سررسید تبلیغاتی: کش جاخودکاری

پاکت مدارک سررسید

برای افرادی که همیشه سررسید و دفتر یادداشت خود را همراه خود دارند، گاهی نیاز می شود برگه ها و رسیدهای مختلف را نیز به همراه خود داشته باشند. قراردادن این رسیدها داخل جیب شلوار یا کیف پول سبب خراب شدن آن ها می شود ولی امروزه در سررسیدها این قابلیت اضافه شده که در انتهای آن ها یک پاکت جهت قراردادن مدارک و برگه ها استفاده می شود. قرار دادن مدارک داخل پاکت سررسیدهایی که کش نگهدارنده نیز دارند احتمال افتادن مدارک و گم شدن آن ها را تا حد زیادی کاهش می دهد و از خرابی مدارک نیز جلوگیری می نماید.

متعلقات سررسید تبلیغاتی: پاکت مدارک

منبع: گروه تبلیغاتی ریحان

مقاله “متعلقات سررسید تبلیغاتی 1404” به طور اختصاصی توسط تیم تحریریه ی مجموعه چاپ و صحافی ریحان تولید شده است. لطفاً در صورت استفاده از این مطلب در وبگاه خود، با قرار دادن نام و لینک وب سایت مجموعه ریحان، حقوق مولف را رعایت نمایید.

بدون دیدگاه

شما اولین دیدگاه را ثبت کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

لطفا نام خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. لطفا پیغام خود را وارد کنید.