موجودی سررسیدهای ریحان به اتمام رسیده است.
جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت انواع دفتر مشق، دفتر دوخط، دفتر شطرنجی و نقاشی روی لینک زیر کلیک نمایید.
دریافت کاتالوگ و لیست قیمت دفتر مشق
02188711391 - 02188551251
09057048596

چاپ و صحافی ریحان؛ تولید سررسید تبلیغاتی 1404، تقویم رومیزی ۱۴۰۴ ، دفتر مشق و هدایای تبلیغاتی

انواع تقویم رومیزی 1404 – بخش اول

انواع تقویم رومیزی 1404 را که در ایران به عنوان یک هدیه ی تبلیغاتی با قیمت مناسب چاپ می شود، در این مقاله به اختصار معرفی می نماییم.
پیش از معرفی مقاله لازم به ذکر است که مجموعه چاپ و صحافی ریحان با در اختیار داشتن کارگاه صحافی مجهز به انواع دستگاه های تولید تقویم رومیزی، آماده ی دریافت سفارش چاپ تقویم رومیزی 1404 در تیراژهای مختلف می باشد.

معرفی انواع تقویم رومیزی

1- تقویم رومیزی اداری:

این نوع تقویم رومیزی معمولاً در سایز 8.5×12 سانتی متر و به صورت روزشمار تولید می شود. یعنی هر صفحه این تقویم شامل تاریخ شمسی، میلادی، قمری و مناسبت های مربوط به همان روز می باشد. صحافی این نوع تقویم پانچ می باشد که یک حلقه در بالا و یک حلقه در پایین تقویم ایجاد شده و بر روی پایه های مخصوص آن نصب می گردد. این نوع تقویم ها برای یادداشت کردن فهرست کارهای روزانه و جلوگیری از فراموش کردن آن ها گزینه مناسبی می باشند.

تقویم رومیزی اداری

جنس کاغذ: تقویم رومیزی اداری معمولاً با کاغذ تحریر 70 گرم سفید تولید می شود.
قابلیت های تبلیغاتی: در تیراژهای پایین برگه ی اول این تقویم به صورت گلاسه با تبلیغات مشتری چاپ و به تقویم اضافه می شود و در تیراژهای بالا امکان درج لوگو در تمامی صفحات تقویم وجود دارد.

جهت مشاهده ی نمونه ی تقویم رومیزی و سررسیدهای 1404 تولیدی مجوعه ریحان صفحه قیمت سررسید 1404 را مشاهده نمایید و یا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا کاتالوگ و لیست قیمت را برای شما ارسال نمایند.
📞 02188551251
📞 02188711391
ایمیل: reihanads.ir@gmail.com
تلگرام: 09229033427
واتس اپ: 09229033427

2- تقویم زیردستی:

این نوع تقویم در سایز های 35×50 ، 30×45 و A3 و به صورت هفته شمار ( 54 برگی ) تولید می شود.
پایه این تقویم که به عنوان گارد شناخته می شود را می توان از چرم، گالینگور، فوم و طلق و حتی چوب ساخت که برگه های تقویم سرچسب شده و یا به صورت فنری به گارد متصل می شوند.

تقویم زیردستی

تقویم زیردستی

قابلیت های تبلیغاتی: در تقویم زیردستی برای تیراژهای پایین چاپ به صورت طلاکوب، داغکوب و لیزر روی گارد تقویم و برای تیراژهای بالا امکان چاپ بر روی برگه ها وجود دارد.

3- تقویم رومیزی پایه دار:

این نوع تقویم رومیزی بین انواع تقویم رومیزی، متداول ترین نوع تقویم جهت استفاده بر روی میز و با قابلیت های تبلیغاتی مختلف می باشد.
تقویم های رومیزی پایه دار معمولاً به صورت ماه شمار در 12 و 13 برگ تولید می شوند ولی امکان تولید به صورت هفته شمار نیز وجود دارد. کاغذ مورد استفاده برای برگه های تقویم معمولاً گلاسه با گرماژهای مختلف می باشد که می توان برای جلوه بخشیدن به عکس های تبلیغاتی از یووی موضعی نیز به عنوان روکش استفاده نمود. ضمن اینکه امکان چاپ تقویم بر روی کاغذهای فانتزی به جای کاغذ گلاسه نیز وجود دارد.
انواع جنس پایه تقویم: برای پایه تقویم رومیزی می توان از متریال های مختلفی استفاده نموده که متداول ترین آن ها پایه سخت سلفون است. در پایه سازی سلفون، طرح مورد نظر بر روی کاغذ گلاسه با گرماژ پایین چاپ می شود و پس از کشیدن سلفون بر روی برگه به جهت استحکام کار، بر روی مقوای کرجی یا سایر مقواهای مشابه پایه سازی می شود. به جای برگه ی سلفون شده می توان از روکش گالینگور و چرم نیز برای تفاوت بخشیدن به جنس پایه استفاده نمود. پایه سخت با هر روکشی که ساخته شود به دلیل استحکام مقوای به کار رفته در آن، از استحکام کافی برخوردار است.

برای کاهش هزینه های تولید تقویم می توان به جای پایه سازی از مقوا با گرماژ بالا نظیر اینورد بورد استفاده نمود و برگه ها را بر روی آن صحافی نمود ولی در این مورد استحکام تقویم نیز به طور محسوسی کاهش می یابد.
از متریال های فانتزی تر نظیر چوب های لیزر خورده، طلق های پلکسی نیز می توان به عنوان پایه انواع تقویم رومیزی استفاده نمود.

منبع: گروه تبلیغاتی ریحان

مقاله “انواع تقویم رومیزی 1404” به طور اختصاصی توسط تیم تحریریه ی مجموعه چاپ و صحافی ریحان تولید شده است. لطفاً در صورت استفاده از این مطلب در وبگاه خود، با قرار دادن نام و لینک وب سایت مجموعه ریحان، حقوق مولف را رعایت نمایید.

بدون دیدگاه

شما اولین دیدگاه را ثبت کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

لطفا نام خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. لطفا پیغام خود را وارد کنید.