موجودی سررسیدهای ریحان به اتمام رسیده است.
جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت انواع دفتر مشق، دفتر دوخط، دفتر شطرنجی و نقاشی روی لینک زیر کلیک نمایید.
دریافت کاتالوگ و لیست قیمت دفتر مشق
02188711391 - 02188551251
09057048596

چاپ و صحافی ریحان؛ تولید سررسید تبلیغاتی 1404، تقویم رومیزی ۱۴۰۴ ، دفتر مشق و هدایای تبلیغاتی

انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی – بخش دوم

انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی قسمت دوم مقاله معرفی انواع تقویم رومیزی می باشد که قسمت اول را می توانید با کلیک روی انواع تقویم رومیزی 1404 مشاهده نمایید.

تقویم رومیزی اختصاصی

قابلیت های تبلیغاتی:

3-1-1 تبلیغات روی پایه: رایج ترین نوع تبلیغات تقویم رومیزی، چاپ طلاکوب روی پایه سلفونی/گالینگوری تقویم رومیزی است که معمولاً در تیراژهای پایین به صورت یک طرف پایه و دو طرف پایه انجام می شود و با توجه به هزینه پایین این نوع تبلیغات، گزینه ی به صرفه ای جهت هدایای تبلیغاتی سال جدید می باشد.

چاپ طلاکوب ( نوار آبی ) روی پایه تقویم رومیزی

چاپ طلاکوب ( نوار آبی ) روی پایه تقویم رومیزی

3-1-2 چاپ پایه اختصاصی: در تیراژهای بالا امکان چاپ طرح مورد نظر مشتری و پایه سازی سخت با آن وجود دارد که در این نوع تبلیغات، طرح مورد نظر به صورت یک پوستر تبلیغاتی چاپ شده، یعنی عکس، لوگو و متن را می توان به صورت 4 رنگ ( تمام رنگی ) چاپ شده و پایه سازی می شود. نکته حائز اهمیت در طراحی پایه اختصاصی تقویم اینست که با توجه به ارتفاع برگه های تقویم، معمولاً چند سانتی متر پایین پایه قابل رویت است و تبلیغات شما زمانی موثر واقع می شود که در قسمت مورد نظر چاپ شده باشد.
3-1-3 پلاک با لیزر لوگو: بر روی پایه تقویم رومیزی بسته به نوع طراحی و فضایی که پایه تقویم دارد، امکان اضافه کردن پلاک فلزی می باشد که لوگو و مشخصات شرکت بر روی آن لیزر ( حک ) می شود.
3-1-4 لیزر پایه: در تقویم رومیزی فانتزی که با پایه چوبی ساخته می شوند، لوگو، آدرس، تلفن و سایر مشخصات مورد درخواست مشتری بر روی پایه تقویم لیزر می شود.

جهت سفارش تقویم رومیزی اختصاصی و سررسید 1404 به صفحه ی چاپ سررسید 1404 مراجعه نموده و یا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.
📞 02188551251
📞 02188711391
ایمیل: reihanads.ir@gmail.com
تلگرام: 09229033427
واتس اپ: 09229033427

3-1-5 چاپ تقویم رومیزی اختصاصی: در این مدل تمامی صفحات تقویم رومیزی در سایز دلخواه مشتری و با طرح مورد درخواست مشتری طراحی و بر روی برگه های گلاسه و یا کاغذهای فانتزی چاپ می شود. برای پایه تقویم نیز با توجه به اختصاصی بودن کار امکان استفاده از تمامی پایه های ذکر شده در مقاله وجود دارد.

تقویم رومیزی اختصاصی 1404

تقویم رومیزی اختصاصی 1404

3-2- انواع صحافی تقویم رومیزی پایه دار:
3-2-1 صحافی فنردوبل: رایج ترین صحافی در تقویم های رومیزی، پانچ و فنر می باشد که در آن برگه ها و پایه تقویم پانچ شده و با فنردوبل به هم متصل می شوند. به جهت فانتزی نمودن کار می توان فنر را به صورت دو تکه استفاده نمود و یا از فنرهای رنگی ( طلایی، مشکی و … ) در صحافی استفاده کرد.
3-2-2 در برخی تقویم های فانتزی که با طلق و حتی پایه سازی سخت ساخته می شوند، طراحی به گونه ای صورت می گیرد که نیاز به صحافی نیست و برگه ها جداگانه برش خورده و برگه ی مربوط به هر ماه را در قسمت مشخص شده در تقویم قرار می دهند.

4- تقویم رومیزی یادداشت دار:

انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی: تقویم رومیزی یادداشت دار

انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی: تقویم رومیزی یادداشت دار

جهت کاربردی تر کردن تقویم رومیزی پایه دار یک لت به قسمت جلویی پایه تقویم اضافه می شود و یادداشت ها بر روی آن چسبانده می شوند. در این نوع تقویم برگه های یادداشت با سرچسب به هم متصل می شوند و به لبه ی پایه اضافه می شوند. برای یادداشت دار کردن تقویم می توان به جای اضافه کردن لت و چسباندن برگه ها، پایه را از نظر طولی بزرگتر ساخت و برگه های یادداشت را همانند برگه های گلاسه تقویم، پانچ و فنر نمود. البته این مورد به دلیل ایستاده بودن برگه های یادداشت، آزادی کمتری برای یادداشت برداری دارد.

انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی : تقویم رومیزی با یادداشت پانچی

انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی : تقویم رومیزی با یادداشت پانچی

5- سایر انواع تقویم رومیزی رومیزی:

با توجه به نیاز بازار و ذوق و سلیقه ی تولید کنندگان، شاهد تولید انواع تقویم رومیزی پاکت دار، تقویم جای خودکاری دار و سایر تقویم های رومیزی که از نظر فنی امکان تولید آن ها می باشد، هستیم که به دلیل گسترده بودن، شرح آن در این مقاله نمی گنجد.

منبع: گروه تبلیغاتی ریحان

مقاله “انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی” به طور اختصاصی توسط تیم تحریریه ی مجموعه چاپ و صحافی ریحان تولید شده است. لطفاً در صورت استفاده از این مطلب در وبگاه خود، با قرار دادن نام و لینک وب سایت مجموعه ریحان، حقوق مولف را رعایت نمایید.

بدون دیدگاه

شما اولین دیدگاه را ثبت کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

لطفا نام خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. لطفا پیغام خود را وارد کنید.