دریافت کاتالوگ و لیست قیمت سررسید 1402 ( آخرین بروزرسانی 3 اسفند 1401 )
02188551251 - 02188711391
تلگرام/واتس اپ: 09229033427

چاپ و صحافی ریحان؛ تولید سررسید تبلیغاتی، تقویم رومیزی، دفتر مشق و هدایای تبلیغاتی

چاپ دفتر با طرح دلخواه

چاپ دفتر با طرح دلخواه

چاپ دفتر با طرح دلخواه – تولیدی دفتر با طرح دلخواه – چاپ دفتر اختصاصی

چاپ و صحافی ریحان به عنوان تولیدکننده انواع دفتر تحریر، دفتر مشق، دفتر نقاشی، دفتر زبان انگلیسی و دفترچه های یادداشت آمادگی خود را جهت ثبت سفارشات چاپ دفتر با طرح دلخواه شرکت ها، موسسات خیریه، سازمان ها، تعاونی ها، مدرسه و آموزشگاه ها اعلام می دارد.
کارگاه صحافی ریحان با دارا بودن تجهیزات صحافی انواع سررسید و دفتر و خروجی روزانه 10.000 جلد دفتر مشق، انتخاب مناسبی جهت شرکت ها و سازمان ها برای سفارش چاپ دفتر اختصاصی می باشد.
با توجه به اینکه شرکت ها و سازمان های بزرگ برای سبد کالای مهرماه کارمندان خود اقدام به خرید دفتر مشق از تولیدکنندگان دفتر می نمایند، مجموعه چاپ و صحافی ریحان به عنوان تولید کننده انواع دفتر تحریر با کیفیت این امکان را فراهم آورده که این دفاتر با نام و لوگوی همان شرکت تولید شود تا علاوه بر برآورده کردن هدف اول، امکان تبلیغ این شرکت نیز فراهم آید.
دفترهای اختصاصی در قطع مورد درخواست شما، با جلد و طرح انتخابی و درج لوگو در تمامی صفحات تولید می گردد.
این مجموعه قادر به تولید دفتر اختصاصی ارزان ( شروع قیمت از 4500 تومان برای دفتر چسبی ) و دفاتر گران تر و حتی دفتر نفیس نیز می باشد. ضمن اینکه امکان تولید دفتر منگنه ای با قیمت پایین تر نیز در صورت درخواست مشتری وجود دارد.
ضمن اینکه مجموعه ریحان این امکان را برای مجموعه هایی که توان سفارش چاپ اختصاصی دفتر را ندارند فراهم آورده که تولیدات این مجموعه را با قیمت عمده فروشی خریداری نمایند و بین دانش آموزان توزیع نمایند.
لازم به ذکر است چاپ دفتر با طرح دلخواه برای خیریه ها با تخفیف ویژه عرضه می گردد تا این مجموعه نیز در این امر خیر سهیم باشد.
جهت کسب اطلاعات بیش تر و ثبت سفارش کافیست با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

شما اولین دیدگاه را ثبت کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

لطفا نام خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. لطفا پیغام خود را وارد کنید.