موجودی سررسیدهای ریحان به اتمام رسیده است.
جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت انواع دفتر مشق، دفتر دوخط، دفتر شطرنجی و نقاشی روی لینک زیر کلیک نمایید.
دریافت کاتالوگ و لیست قیمت دفتر مشق
02188711391 - 02188551251
09057048596

چاپ و صحافی ریحان؛ تولید سررسید تبلیغاتی 1404، تقویم رومیزی ۱۴۰۴ ، دفتر مشق و هدایای تبلیغاتی

تولید و پخش سررسید توسط چه افرادی انجام می شود؟
اگر شما هم جزء افرادی هستید که همیشه علاقه دارید محصولات مدنظر خود را مستقیم از تولیدکننده خریداری نمایید؛ تا ادامه با ما همراه باشید.
تولید و پخش سررسید
در بیش تر موارد خرید مستقیم از تولیدکننده و یا پخش اصلی هر محصولی مخصوصاً در تیراژ بالای سفارش، باعث می شود علاوه بر دریافت محصول با قیمت پایین تر و خدمات بیش تر، سفارش خود را در زمان مناسب تری دریافت نمایید.
هرساله در آغاز سال جدید و با افزایش تب سفارش چاپ سررسید، افراد و شرکت های زیادی ادعا می کنند که تولیدکننده سررسید هستند و یا پخش عمده سررسید توسط آن ها انجام می شود ولی چگونه بفهمیم ادعای این افراد درست است؟

از کجا تولیدکننده سررسید را بشناسیم؟

تولیدکننده سررسید
تولیدکنندگان سررسید معمولاً در صفحه ی اول سررسید که لحظه ی تحویل سال جدید شمسی درج شده است، در کنار شماره مجوزی که برای چاپ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گرفته اند، نام، لوگو و یا آدرس وب سایت خود را درج می نمایند. پیدا کردن این نام یکی از روش های تشخیص تولیدکننده واقعی سررسید است.
اما ممکن است تولیدکننده ای به هر دلیل نام خود را داخل برگه ی تحویل سال درج نکرده باشد، آیا راه دیگری برای تشخیص وجود دارد؟
اگر فردی ادعای تولید سررسید کرد ولی نامی از او داخل سررسید درج نشده است؛ شما می توانید از ایشان نمونه ای مدنظر خود را درخواست نمایید. به این صورت که اگر سررسیدی که فرد مدعی به تولید آن شده به رنگ قرمز است؛ به طور مثال از ایشان بخواهید یک نمونه سررسید با رنگ جلد سبز را برای شما با همان برگه های داخله نمونه گیری نماید. اینجور مواقع تولیدکننده که به طیف وسیعی از انواع چرم و روکش جلد دسترسی دارد و کارگاه مخصوص خود را دارد، جلد با رنگ مورد نظر شما را نمونه گیری نموده و با برگه های داخلی سررسیدهایی که خود تولید می نماید صحافی و آماده می نماید. در صورتی که سررسید ارائه شده به شما لب رنگ داشته باشد؛ شما می توانید درخواست لب رنگ با رنگ دلخواه خود را بدهید. اینجور مواقع تولیدکننده ی واقعی، با در اختیار داشتن برگه های خام سررسید، این امکان را دارد که سررسید نمونه را با هر رنگی که شما مدنظر داشتید آماده نماید.

تولید و پخش سررسید توسط چه کسی انجام می شود؟

اما اگر وقت و حوصله ی این راستی آزمایی ها را نداشتیم چه کنیم؟
در این مورد کافیست با مشاهده ی صفحه های درباره ما و صحافی ریحان؛ در سایت مجموعه چاپ و صحافی ریحان و کسب اطلاع از رزومه و امکانات این مجموعه، سررسید خود را با خیال راحت به ما سفارش دهید.
شما عزیزان می توانید برای مشاهده نمونه سالنامه های تولیدی مجموعه ریحان روی لینک” قیمت سررسید 1404 ” کلیک نموده و کاتالوگ و لیست قیمت خام و خدمات سررسید ریحان را دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیش تر، دریافت مشاوره رایگان و دریافت فیزیکی نمونه ها هم کافیست با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید:

تلفن: 02188551251
تلفن: 02188711391
تلگرام: 09229033427
واتس اپ: 09229033427
ایمیل: reihanads.ir@gmail.com
در پایان این مطلب لازم به ذکر است اگر فرد یا شرکتی ادعای پخش عمده سررسید از طرف مجموعه چاپ و صحافی ریحان را داشت؛ بدون استعلام از دفتر مرکزی ما و یا مراجعه به سایت و کانال تلگرام ما و یافتن نام آن فرد یا مجموعه، اقدام به معامله با ایشان ننمایید. افراد سودجو همیشه در کمین نشسته اند تا از نام نیک و اعتبار مجموعه های بزرگ به نفع خود سوءاستفاده نمایند.

مقاله “تولید و پخش سررسید” به طور اختصاصی توسط تیم تحریریه ی مجموعه چاپ و صحافی ریحان تولید شده است. لطفاً در صورت استفاده از این مطلب در وبگاه خود، با قرار دادن نام و لینک وب سایت مجموعه ریحان، حقوق مولف را رعایت نمایید.

بدون دیدگاه

شما اولین دیدگاه را ثبت کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

لطفا نام خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. لطفا پیغام خود را وارد کنید.