موجودی سررسیدهای ریحان به اتمام رسیده است.
جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت انواع دفتر مشق، دفتر دوخط، دفتر شطرنجی و نقاشی روی لینک زیر کلیک نمایید.
دریافت کاتالوگ و لیست قیمت دفتر مشق
02188711391 - 02188551251
09057048596

چاپ و صحافی ریحان؛ تولید سررسید تبلیغاتی 1404، تقویم رومیزی ۱۴۰۴ ، دفتر مشق و هدایای تبلیغاتی

تولید سررسید 99
تولید سررسید 99 بخشی از فعالیت مجموعه چاپ و صحافی ریحان در کنار تولید انواع دفتر مدرسه، هدایای تبلیغاتی و اقلام چاپی می باشد.
چاپ و صحافی ریحان با تجربه ی چندین ساله در زمینه تولید سالنامه و با به کارگیری گروه های تخصصی فروش، طراحی و مجموعه ی صحافی با تجهیزات کامل، آماده ی ثبت سفارش چاپ سررسید شرکت ها، سازمان ها و تمامی مجموعه هایی می باشد که نیاز به سررسید تبلیغاتی به عنوان یک هدیه ی قیمت مناسب ولی کاربردی دارند.

تولید سررسید 99

با توجه به اینکه هنوز تقویم رسمی سال 99 توسط شورای فرهنگ عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام نشده است، فرآیند تولید سالنامه عملاً شروع نشده ولی در زمان پیش رو اقدامات اولیه نظیر تولید جلد و طراحی ها انجام می پذیرد. لذا شما عزیزان نیز در صورتی که مایل هستید سررسید سال 99 را با کیفیت بالا و قیمت مناسب خرید نمایید، می توانید از همین حالا با تماس با کارشناسان فروش سررسید مجموعه چاپ و صحافی ریحان، سررسید مورد نظر خود را انتخاب نموده تا فرآیند طراحی صفحات داخلی، صفحات تبلیغاتی و تبلیغات دیگر انجام گردد و جلدهای سررسید مورد نظر شما ساخته شود که پس از اعلام تقویم رسمی، زمان بیش تری برای تولید با کیفیت محصول نهایی داشته باشیم.
ضمن اینکه به این دلیل که هنوز به پیک سفارشات سررسید نرسیدیم، قیمت کاغذ در حد متعادل قرار دارد و سفارش سررسید در این زمان از نظر اقتصادی نیز برای شما خیلی به صرفه تر از سفارش آن در زمان اوج سفارش سررسید و گرانی کاغذ می باشد.

تماس با واحد فروش سررسید ریحان:
📞 02188551251
📞 02188711391
مجموعه چاپ و صحافی ریحان به عنوان مجموعه ی تولیدکننده سررسید ، تقویم رومیزی، تقویم دیواری و جیبی سال 99 از هم اکنون اقدامات لازم برای تولید سالنامه 99 را اغاز نموده و آماده ی ثبت سفارشات و انجام اقدامات مربوط به پیش تولید این اقلام می باشد.

بدون دیدگاه

شما اولین دیدگاه را ثبت کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

لطفا نام خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. لطفا پیغام خود را وارد کنید.