موجودی سررسیدهای ریحان به اتمام رسیده است.
جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت انواع دفتر مشق، دفتر دوخط، دفتر شطرنجی و نقاشی روی لینک زیر کلیک نمایید.
دریافت کاتالوگ و لیست قیمت دفتر مشق
02188711391 - 02188551251
09057048596

چاپ و صحافی ریحان؛ تولید سررسید تبلیغاتی 1404، تقویم رومیزی ۱۴۰۴ ، دفتر مشق و هدایای تبلیغاتی

دستگاه چسب کشی فرم سررسید 1404
در این ویدئو بخشی از کار دستگاه چسب کشی فرم های داخل سررسید 1404 مجموعه چاپ و صحافی ریحان را مشاهده می نمایید.
روند تولید سررسید به این صورت است که پس از چاپ شدن برگه ها در ورق های 60×45 و 50×70 این برگه ها توسط دستگاه تاکنی، تا می شود. پس از مرحله ی تا، فرم های سررسید ترتیب می شود تا تمامی تاریخ ها به صورت پشت سر هم قرار گیرد. به طور معمول هر فرم سررسید 8 برگ ( 16 صفحه ) است و سررسیدهای روزشمار پنج شنبه جمعه با هم به صورت 21 فرمه و سررسیدهای جمعه جدا به صورت 24 فرمه تولید می شود.
مرحله ی بعد از ترتیب، دوخت فرم های سررسید است که توسط دستگاه دوخت انجام می شود و به همین جهت این مدل صحافی به صحافی دوختی معروف شده است. اما فرم های دوخته شده که از دستگاه دوخت خارج می شود قوام کمی داشته و برای اینکه استحکام پیدا کند، باید به صورت دستی و یا با دستگاه چسب کشی شود. چسب کشی دستی سرعت بالاتری داشته ولی کیفیت پایین تری دارد و ممکن است عطف سررسید کمی قوس داشته باشد. ولی در مجموعه چاپ و صحافی ریحان تمامی فرم های دوخته شده با دستگاه چسب کشی چسب سرد و یا چسب گرم، چسب کشی می شود و به این جهت که فرم ها هم زمان در دستگاه پس از چسب کشی، خشک می شود، کیفیت خروجی بسیار بالایی دارد.
در مراحل بعدی تولید سررسید، فرم های چسب کشی شده برش می خورد، با دستگاه گوشه گرد یا ته گرد، گرد می شود و به میز ربان و شیرازه منتقل می شود. پس از فرآیند چسباندن ربان و شیرازه، کتاب تولید شده داخل جلد چسبانده می شود و پس از گذاشتن در دستگاه پرس، آماده ی استفاده می باشد.
بر روی دکمه ی پلی ویدئوی زیر کلیک کنید تا عملکرد ” دستگاه چسب کشی فرم سررسید 1404 ” را مشاهده نمایید.

 

 

تولید کننده سررسید 1404

مجموعه ریحان از معدود تولید کنندگان سررسید می باشد که مالک کارگاه مجهز صحافی می باشد و همین مسئله سبب کیفیت بالای محصولات تولیدی به جهت نظارت بیش تر و کاهش قیمت محصولات این مجموعه با وجود حفظ کیفیت بالا شده است.
شما عزیزان به جای خرید از واسطه، می توانید مستقیم از مجموعه ریحان سررسید، تقویم و هدایای تبلیغاتی خود را سفارش دهید و در صورت نیاز با هماهنگی با واحد تولید، برای مشاهده ی روال انجام سفارش خود، به کارگاه مجهز این مجموعه مراجعه نمایید.
ضمن اینکه با وجود کارگاه مجهز صحافی ریحان، امکان اختصاصی سازی بیش تری برای سررسیدها وجود دارد و با توجه به برنامه ریزی دقیق واحد تولید، زمان تحویل سفارشات به دقت به مشتری اعلام می گردد.
📞 02188551251
📞 02188711391
ایمیل: reihanads.ir@gmail.com
تلگرام/واتس اپ: 09229033427

بدون دیدگاه

شما اولین دیدگاه را ثبت کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

لطفا نام خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. لطفا پیغام خود را وارد کنید.