همراهان عزیز ریحان توجه داشته باشید ساعت کاری مجموعه ریحان از تاریخ 16 الی 31 فروردین؛ ساعت 10 الی 15 می باشد.
با توجه به محدودیت های تردد؛ امکان خرید حضوری محصولات وجود ندارد ولی در ساعات ذکر شده همکاران ما به صورت تلفنی پاسخگوی شما عزیزان می باشند.
ضمن اینکه شماره 09229033427 نیز از طریق تلگرام و واتساپ پاسخگوی پیام های شما می باشد.
جهت دریافت کاتالوک و لیست قیمت بروز شده سررسید 99 روی لینک قیمت سررسید 99 کلیک نمایید.

چاپ و صحافی ریحان؛ تولید انواع تقویم، سررسید، سالنامه، دفتر مشق و هدایای تبلیغاتی

نمایشگاه چاپ و بسته بندی 98
بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران بین تاریخ های 8 الی 11 آذرماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
در این نمایشگاه که توسط شرکت آروین مهر فجر برگزار می شود، انواع مختلف شرکت های مرتبط با خدمات پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ شرکت می نمایند. ضمن اینکه شرکت های مربوط به هدایای تبلیغاتی نیز بخشی از شرکت کنندگان این نمایشگاه محسوب می شوند.
مجموعه چاپ و صحافی ریحان نیز با انواع سررسید 99 تولیدی خود در نمایشگاه چاپ و بسته بندی 98 تهران شرکت خواهد نمود.
این نمایشگاه فرصتی بی نظیر و استثنایی برای اهالی چاپ و بسته بندی ایران محسوب می گردد تا دستاوردها و محصولات خود را در معرض نمایش میلیون ها بازدیدکننده قرار دهند.
اطلاعات تکمیلی در مورد نمایشگاه چاپ و بسته بندی 98 و جانمایی غرفه سررسید ریحان به زودی و پس از تکمیل فرآیند ثبت نام و مشخص شدن محل غرفه ها از همین طریق و از طریق کانال تلگرام سررسید ریحان اعلام می گردد.
ضمن اینکه می توانید با مراجعه به سایت رسمی نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران از تغییرات و رویدادهای این نمایشگاه خبردار شوید.

بدون دیدگاه

شما اولین دیدگاه را ثبت کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

لطفا نام خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. لطفا پیغام خود را وارد کنید.