موجودی سررسیدهای ریحان به اتمام رسیده است.
جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت انواع دفتر مشق، دفتر دوخط، دفتر شطرنجی و نقاشی روی لینک زیر کلیک نمایید.
دریافت کاتالوگ و لیست قیمت دفتر مشق
02188711391 - 02188551251
09057048596

چاپ و صحافی ریحان؛ تولید سررسید تبلیغاتی 1404، تقویم رومیزی ۱۴۰۴ ، دفتر مشق و هدایای تبلیغاتی

چاپ سالنامه 98

چاپ سالنامه 98 | سررسید 1398 چاپی | چاپ سررسید 98 | سالنامه 1398

همانطور که از طریق کانال تلگرام و خبرنامه پیامکی اطلاع رسانی گشت، از سررسید 98 گروه تبلیغاتی ریحان در نمایشگاه چاپ، بسته بندی و صنایع وابسته رونمایی شده و کاتالوگ جدید این مجموعه نیز در نمایشگاه تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته 97 در اختیار شما عزیزان قرار گرفت.
سررسیدهای 98 سالنامه ریحان شامل انواع سررسید وزیری، سررسید اروپایی و سررسید نیم وزیری با داخله های روزشمار 21 فرمه کاغذ سفید و کرم و داخله دستیار هفتگی و ماهانه می باشد.
جلدهای سررسیدها شامل جلد پوست ماری در 4 رنگ بندی مختلف با پلاک متفاوت و جدید، چرم پی یو / پی وی سی در چهار رنگ در قطع وزیری، سه رنگ در قطع اروپایی و 7 رنگ در قطع نیم وزیری، چرم چنج کالر ( چرم با قابلیت تغییر به رنگ های زرد، قرمز، سبز و آبی در زمان لیزر ) در قطع های وزیری، اروپایی و نیم وزیری، ترمو نرم در هر دو سایز وزیری و اروپایی، ترمو سیلیکونی همانند سال گذشته به رنگ های قرمز و سرمه ای و رنگ مشکی مات که جدید اضافه شده و اضافه شدن قابلیت لب رنگ به تمامی سررسیدها می باشد.
کاتالوگ و لیست قیمت سررسیدهای 98 از طریق همین سایت در دسترس شما عزیزان قرار گرفته شده و در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره رایگان، دریافت پیش فاکتور و یا دریافت نمونه فیزیکی داشتید می توانید با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

شما اولین دیدگاه را ثبت کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

لطفا نام خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید. لطفا پیغام خود را وارد کنید.