چاپ سررسید 99

چاپ سررسید 99 | سالنامه 1399 | چاپ سالنامه 99 | سالنامه اختصاصی

سررسید ریحان تولید کننده سالنامه 1399 آماده پذیرش سفارشات شرکت ها، سازمان ها و موسسات مختلف جهت چاپ سررسید 99 به صورت عمومی و اختصاصی می باشد.
با توجه به اعلام تقویم 99 از سوی موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران و آغاز فرآیند صدور مجوز چاپ سررسید 99، فرآیند چاپ سررسیدهای عمومی و اختصاصی گروه تبلیغاتی ریحان نیز آغاز گشته است.
سالنامه اختصاصی چیست؟
سررسیدهای موجود در بازار تنوع بسیاری داشته و با جلد، صحافی، داخلی و قطع های مختلف عرضه می شود که همگی این موارد قابل اختصاصی سازی می باشد. به طور عمومی سررسیدها با مشخصات اعلام شده در کاتالوگ هر شرکت تولید کننده سررسید، تولید می شود و جهت تبلیغات فضایی بر روی جلد آن و یا جهت اضافه کردن لت تبلیغاتی داخل آن در نظر گرفته می شود که این موارد روی تمامی تولیدات سررسید ریحان نیز قابل انجام است. اما در چاپ سررسید تمام اختصاصی علاوه بر موارد فوق، سایز سررسید، طرح داخله سررسید ( طرح روزشمار متناسب با سلیقه و محصولات شرکت سفارش دهنده )، طرح جلد ( جلد سلفون اختصاصی، جلد چرم، ترمو و گالینگور )، طرح آستر بدرقه سررسید و حتی چاپ بر روی ربان سررسید و یا اضافه کردن ربان پلاک دار به دلخواه مشتری قابل انتخاب، تغییر و اختصاصی سازی است.
با توجه به گستردگی موارد قابل سفارش، نمی توان لیست قیمت جامعی جهت چاپ سررسید 99 آماده نمود؛ اما کارشناسان ما در طول ساعات اداری هر روز آماده پاسخگویی، مشاوره و اعلام قیمت چاپ انواع تقویم و سررسید به شما عزیزان می باشند.
جهت دریافت قیمت چاپ سررسید اختصاصی کافیست سایز سررسید مورد نظر، نوع جلد، نوع داخله و نوع صحافی سررسید مورد درخواست را به همراه تیراژ درخواستی به کارشناسان ما اعلام نموده و یا از طریق فرم تماس برای ما بفرستید تا در کوتاه ترین زمان برآورد قیمت انجام گشته و پیش فاکتور مربوطه با اعلام جزئیات خدمت شما ارسال گردد.
جهت کسب اطلاعات بیش تر در مورد انواع سایز، جلد، داخله و … سررسید کافیست به بخش مقالات راهنمای سفارش سررسید مراجعه نمایید.

برخی نمونه تقویم سررسیدهای اختصاصی چاپ شده توسط گروه تبلیغاتی ریحان در زیر آمده است: