سررسید وزیری 1404

سررسید وزیری 1404 | سررسید ارزان ۱۴۰۴

سررسید وزیری 1404 بخش ثابت تولید سررسید مجموعه چاپ و صحافی ریحان به شمار می رود.
اندازه قطع وزیری استاندارد 24×17 سانتی متر است که تمامی محصولات وزیری مجموعه ریحان در این سایز تولید و عرضه می شوند.
برخی از انواع سررسید 1404 تولید شده توسط چاپ ریحان:
سررسید چرم سیاه قلم با پلاک فلزی مشکی
سررسید چرم طرح جین در سه رنگ سبز، سرمه ای و طوسی
سررسید وزیری 1404 جلد چرم پوست ماری براق ( چرم پیتون ) پلاک دار
سررسید جلد سلفون اختصاصی ( چاپ تمام رنگی تبلیغات مشتری روی جلد سررسید )
داخلی سررسید وزیری به صورت روزانه 21 فرمه با کاغذ تحریر ۷۰ گرم سفید و کرم و چاپ دورنگ می باشد. داخلی به صورت کامل بوده و علاوه بر فرم های معمول سررسید که تمامی روزها به استثنای پنج شنبه و جمعه ها در صفحه ی جداگانه قرار می گیرند، یک فرم اطلاعات با مشخصات زیر هم افزون بر فرم های معمول دارد. ( نقشه ی بروز متروی تهران، دفتر تلفن، لیست مخارج ماهانه، تلفن های ضروری، سال 1404 ، 1404 ، 2024 و 2025 در یک نگاه، چک لیست سفر )
صحافی سررسیدها به صورت دوختی با کیفیت بالا بوده و جلدسازی ها با دقت و ظرافت خاصی صورت گرفته است.
تمامی سررسیدها قابلیت اختصاصی سازی شامل لیزر لوگو روی پلاک؛ لت گذاری در صفحات ( اضافه کردن برگه تبلیغاتی )، ترام ( درج لوگو در تمام صفحات ) و حتی ربان و آستربدرقه اختصاصی را دارند. امکان انتخاب رنگ جلد، رنگ ربان و حتی لب رنگ بر روی تمامی تولیدات مجموعه چاپ و صحافی ریحان وجود دارد.
جهت مشاهده تصاویر نمونه های سررسید وزیری 1404 و دریافت اطلاعات بیش تر در مورد آن ها بر روی لینک های زیر کلیک کرده و یا صفحه دریافت کاتالوگ و قیمت سررسید 1404 را مشاهده نمایید.
سررسید وزیری جلد سلفون اختصاصی را نیز می توانید به عنوان سررسید ارزان ۱۴۰۴ ولی کاربردی سفارش دهید و تمامی خدمات سفارشی سازی را نیز روی آن انجام دهید.