سررسید اروپایی 1404

سررسید اروپایی 1404 | سررسید طرح اروپایی | چاپ سررسید اروپایی ۱۴۰۴

سررسید ریحان تولید کننده سررسید اروپایی 1404 با داخله های روزانه، دستیار و یادداشت روزانه با جلدهای مرغوب و با کیفیت می باشد.
مجموعه ریحان سالنامه اروپایی را در دو سایز تولید می نماید که سایز سررسید اروپایی پلاس بسیار به قطع رقعی نزدیک بوده و مناسب افرادیست که سالنامه با عرض بیش تر را می پسندند. اما سالنامه اروپایی با یک سانتی متر عرض کمتر در سایز 12.5×22 سانتی متر تولید می شود که در قدیم به سایز پالتویی بلند معروف بوده و معمولاً دفتر تلفن ها در این سایز تولید می شدند. ولی امروزه سررسیدهای این سایز طرفدار بسیاری پیدا کردند و مجموعه ریحان هم در همین راستا چندین کد از تولیدات خود را به این قطع اختصاص داده که با جلدهای مختلف تولید و عرضه می شود.
برخی از انواع سالنامه طرح اروپایی تولید شده توسط مجموعه ریحان:
سررسید اروپایی 1404 جلد ترمو سه تیکه ( قرمز و آبی با نوار طوسی و قهوه ای و کرم با نوار قرمز )
سالنامه اروپایی جلد چرم طرح جین طوسی با کش و دوردوخت نارنجی
سررسید روزانه جلد چرم دوردوخت در رنگ های طوسی تیره، قرمز و سرمه ای
سالنامه اروپایی جلد چرم دو تیکه نوار عمودی ( جلد طوسی با نوارهای قرمز و نارنجی )
سالنامه روزانه اروپایی جلد چرم سیاه قلم با 4 رنگ کش قرمز، نارنجی، زرد و آبی
داخلی سررسیدهای روزانه به صورت 21 فرمه با کاغذ سفید و کرم 70 گرم و چاپ دورنگ می باشد. داخلی به صورت کامل بوده و علاوه روزشمار کامل که تمامی روزها به استثنای پنج شنبه و جمعه در صفحه ی جداگانه قرار می گیرند، اطلاعات کاربردی دیگر شامل دفتر تلفن، تلفن های ضروری، لیست مخارج ماهانه، نقشه مترو و … هم در داخل سررسیدها قرار دارد.
صحافی تمامی سررسیدهای اروپایی ۱۴۰۴ به صورت دوختی می باشد.
جهت مشاهده تصاویر نمونه های سررسید اروپایی 1404 و دریافت اطلاعات بیش تر در مورد آن ها بر روی لینک های زیر کلیک کرده و یا صفحه قیمت سررسید 1404 را مشاهده نمایید.